Domovská stránka > Časté dotazy - FAQ

Osobní odběr v kanceláři Ječná 23, Praha 1

Jakmile je vaše objednávka připravena k osobnímu odběru, obdržíte od nás e-mail s informací, kdy si ji můžete vyzvednout. Vyzveme vás ke stručné zpětné vazbě, kdy si plánujete pro objednávku přijít. Tento údaj je důležitý pro hladký průběh vyzvednutí – v naší kanceláři pak vždy bude někdo přítomen a navíc budeme mít vaši objednávku ihned při ruce a celá transakce se odbyde během pár minut.
Prosíme kontrolujte si složku spamu, ať vám z komunikace s námi nic neunikne.
Platby jsou možné pouze v hotovosti.

Kdy odesíláme objednávku s titulem v předprodeji?

Objednávku zasíláme standardně ve chvíli, kdy máme naskladněné všechny tituly, které obsahuje. V případě, že se vydání nového titulu nebo dotisku zdrží, nebo z jakéhokoli jiného důvodu nechcete čekat, prosíme informujte nás na e-mailu prodej@leda.cz, pošleme vám objednávku bez navýšení ceny nadvakrát.

Odeslání objednaného elektronického produktu

V případě objednání elektronického produktu je nutné vyčkat na zpracování objednávky pracovníkem Ledy, nemusíte tedy mít obavy, když ihned neobdržíte e-mailem odkaz. Vaše objednávka bude samozřejmě vyřízena co nejrychleji.

Zasílání do zahraničí

Objednávku vám rádi odešleme i do zahraničí. Balíček předáme České poště, na území jiných států již zásilku přebírají partnerští dopravci ČP. Pokud v objednávce zadáte adresu v jiném státě a objednávku odešlete, prosíme vyčkejte na vystavení zálohové faktury (nelze platit kartou hned po dokončení objednávky). V zálohové faktuře uvedeme přesnou částku za dopravu, která vychází z ceníku České pošty.

Nahrávky ke starším vydáním našich učebnic

Vlastníte starší učebnici s CD, ale váš počítač již neobsahuje mechaniku k přehrání tohoto nosiče? Kontaktujte nás na e-mailu prodej@leda.cz, ve většině případů vám můžeme zaslat odkaz ke stažení nahrávek e-mailem.

Odběr novinek

Uveďte svůj email a jako první se dozvíte o právě vydaných knihách a mimořádných nabídkách.

Uvedením svého emailu souhlasíte s odběrem newsletteru, který odesíláme maximálně dvakrát týdně.
O vaše data se staráme v rámci Pravidel ochrany osobních údajů.

Proč právě Leda?

Tradičně nejvyšší kvalita
Ušetříte

20% sleva pro členy klubu Leda

Doprava zdarma

Doprava pro členy klubu Leda při nákupu nad 1000 Kč zdarma

Široký výběr jazyků

Najdete u nás tituly pro 34 jazyků

Kvalita

Na trhu jsme již 32 let

LEDA CZ
„Každý rok 25 knižních delikates.“